בעת נסיעה לחו"ל הצטיידו בתיק מוצרי היגיינה

בעת נסיעה לחו"ל הצטיידו בתיק מוצרי היגיינה

אתם מתכננים בקרוב נסיעה ארוכה ליעד מקסים בעולם. סוכנות הנסיעות הכינה עבורכם טיול מותאם אישית ואתם כבר מצפים ומתרגשים לקראת החופשה שהולכת וקרבה. עליכם להתכונן היטב לנסיעה מסוג זה ולקחת איתכם כל דבר שאתם עשויים להזדקק לו במהלך הטיול. אם מדובר בטיול אשר כולל גם הליכה מרובה בשטח ולינה בשטח כדאי מאוד לארוז גם תיק עם תרופות ומוצרי היגנייה. בטיולים מסוג זה עור הפנים שלכם מועד לפורענות ואם אתם מאלו שסובלים מפצעים בעור הפנים, כדאי לכם להיות מצוידים היטב. במאמר זה אנו ניתן לכם מדריך התמודדות עם פצעי אקנה בתנאי שטח או טיול שאינו קרוב לביתכם.

מכון סינדרלה היפי שבך מסביר מהו אקנה הורמונלי

מכון סינדרלה היפי שבך הוא מכון מקצועי – רפואי אשר מטפל באופן קוסמטי בנזקי העור ובפצעים הורמונליים. כחלק מטיפולי המקום מטפלים שפצעי האקנה אשר מגיעים בעקבות תנודות הורמונלית ולאחר מכן מתפשטים עקב חיידק שנמצא בעור הפנים. אם לא מטפלים נכון בפצעי האקנה ההורמונלי, הם מתרבים לשטחים נרחבים בעור הגב והפנים ויוצרים לאורך זמן צלקות קשות מאוד אשר מכערות את עור הפנים. אם לא שומרים על היגיינת הפנים בייחודכאשר יוצאים לטיול שטח ורחוקים מהבית האקנה ההורמונאלי עלול להחמיר. לכן חשוב מאוד לדאוג שיהיה איתכם ציוד לניקיון איכותי של הפנים.

ציוד היגיינה שכדאי לקחת איתכם לטיול

כאשר אתם אורזים תיק לנסיעה, כדאי לכלול בו גם תיק קטן למוצרי ההיגיינה שלכם. בתוך התיק כדאי לשים מגבוני ניקוי פנים, עיגולי צמר גפן רכים, אריזה של סבון פנים איכותי אשר מתאים לאקלים של המקום שאתם נמצאים בו ולעור הפנים שלכם, קרם לחות הכולל מסנן הגנה איכותי וג'ל חיטוי לידיים. שימוש יומיומי בציוד זה יאפשר לכם שהיה בטוחה ומוגנת עבור עור הפנים ולא יחמיר את הפצעים הקיימים. דאגו כל ערב בתום הטיול לשטוף היטב את הפנים ולהשתמש במוצרים שלקחתם איתכם ואין ספק שככה תחזרו מהטיול עם עור פנים בריא.

טיפול נכון בפצעי אקנה גם בבית

פצעי אקנה מלווים אותנו לא רק בטיולים, למעשה הם מופיעים גם כאשר אנחנו בביתנו ביום יום. הטיפול שהמלצנו עבור הטיול הוא בהחלט טיפול ראוי שיכול לשמש אתכם גם בביתכם, אך כאשר אתם בסביבה הביתית, תמיד תוכלו גם לנסות ולמנוע את הפצעים בעזרת שתיה של כמות מים מספקת ביום, שימוש במייק שאינו עמיד וחוסם את הנקבוביות, החלפה של ציפית הכרית בתדירות גבוהה על מנת למנוע מחיידקים לחדור לפצעים וכמובן לדאוג להתאפק ולא לחטט בפצעים אשר על העור. אלו השיטות הטבות ביותר לטיפול בפצעי אקנה לאורך זמן ממושך. כמו כן, מומלץ מאוד לפנות למכון קוסמטי רפואי ולהיעזר בשירותי קוסמטיקה מקצועית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *