איך אפשר לממן את העסק באמצעות Crowdfunding?

איך אפשר לממן את העסק באמצעות Crowdfunding?

Crowdfunding הוא ביסודו הכשרה המיושמת בגיוס נכסים כדי להראות הרפתקאות או משימות קטנות לאיסוף כמויות מוגבלות של מזומנים ממקורות ענקיים. כמו כן ניתן לקרוא למימון המונים כמוצא אלקטיבי למימון. זה נחשב כאסטרטגיה מתקדמת לגיוס כסף. אנשים אכן הולכים על ספקולציות עתודות הדדיות, אך מימון ההמונים הוא גם בחירה הגונה לגייס רזרבות. מימון מתחיל באמצעות שלוש התקדמויות משמעותיות כדלקמן: היוזם שמציע את המחשבה עבור התחייבות או מעז להיות מסובסד אנשי קבוצה המסייעים עוד יותר למחשבה השלב שמאחד את שני המפגשים כדי לשלוח את הקבוצה המושלמת שיש למימון. שימש באופן משמעותי כחנות למשימות חדשניות, נסיעות, עלויות תרופות, רשת הממוקמת חברתית וכן הלאה.

מימון המימון נעשה לשלב גידול נוסף של אנשי עסקים לגיוס כספים מסיבת הספקולציות. Crowdfunding מספק למדינה לכל אחד תוכנית להעלות אותה לפני שתחזיק מומחים פיננסיים. היישובים הקשורים במימון קהל הניבו הכנסות מרמת נכסים שגויסו. מומחים פיננסיים יכולים לבחור בהרחבות רבות ויכולים לתרום דלים כמו 10. דולר. הנכסים מגויסים מיעדי שלב שונים ברשת, למשל, Kickstarter, אינדיגוגו, ועדו.

נוהל מימון ההמונים הוא כדלקמן: – מימון באמצעות המון המונים מקבל מעט מצטבר של מזומנים מאנשים שונים מסיבה מסוימת, הרפתקה עסקית או סיבה אלטרואיסטית.

נדרשת צילום בתוכנית מקוונת או באזורי תקשורת לא פורמליים כדי לדרוש נכסים עבור כונן המשכון על ידי הצגת הסיפור בפני תורמים או ספקולנטים פוטנציאליים.

כפי שמצוין בחוקים בהודו, מימון ההמונים מבוסס הערך נדחה, אף כי ההלוואות המופצות מפוקחות על ידי ה- RBI.

מימון קהל ברשת הכולל מימון קהל מבוסס-מתנה ומשתלם מבוסס על נכונות והם יעילים מאוד לבניית נכסים למטרות חברתיות.

אתרי מימון ההמונים מכריחים באופן קבוע חיוב בגין השימוש בתוכנית שלהם ועוזרים להביא מזומנים מהסיבה.

מימון באמצעות המונים אינו קשור רק במזומן. קבוצת אנשי המומחים הפיננסיים שלה יכולה להיות שיטה מדהימה לבחון מחשבה על פריט ולקבל פרסום ידע. בקש תשומות ממומחים פיננסיים פוטנציאליים מסיבה תקפה שנתנו לך אישור. קיימת מילה בזהירות, מימון המונים אינו נובע מאליו של הלב. תצטרך להעלות את העסק שלך ביעילות ולהתלהב לנהל את מטרות הסבסוד שלך. כשאתה נפגע, תצטרך לעבוד זמן רב ולעשות מאמץ מוצק כדי לרענן ולכלול את המומחים הפיננסיים.

היתרונות של מימון המימון בצמיחה עסקית מימון המימון נחשב לאחת הטכניקות הטובות והיעילות ביותר לגיוס נכסים על ידי מומחים פיננסיים בגלל יתרונות שונים שנרשמו מתחת:

זו גישה מיומנת ופשוטה בהדרגה לגייס רזרבות

במקרה שאתה מסדיר עסק מתחילתו בו אתה צריך להתמקד יותר בגיוסו ובהבאת הון זרעים בהרחבה או בהרפתקה. אתם עשויים לחשוב שקשה להשיג את הזמן ולתת את עצמכם בחיפוש אחר טכניקות קבועות לגיוס הון. או אולי לסיים בקשות אשראי או לנסות למצוא מומחים פיננסיים מובטחים לבד. אתה יכול ליצור קשר עם מממנים פוטנציאליים דרך אזור משולב. ניתן לעשות זאת על ידי פתיחת מסע צלב של כסף בשלב סביר. מתודולוגיה זו עשויה להיות מועילה ופרודוקטיבית בהדרגה. בכל מקרה, זה יעביר את המשכון שלך למומחים פיננסיים פוטנציאליים המשתמשים בהקלטות ובמסגרות תגמול.

Crowdfunding נותן אישור ואימות חברתי

אם אתה מכוון לקרב תמיכה באמת נצפה ומוצלח לגיוס, תהיה לך אפשרות לקבל את האישור והאישור החברתי. תקבל אישור חברתי כאשר לקוחות המוצעים מביעים התלהבות מהפריט או הניהול שלך.

בדרך כלל, זה מראה על ההרשעה שיש לאנשים בכל דבר שאתה עושה וכנראה שיותר אנשים יפעלו לפעולה בהתאם ברגע שמאמצים מוקדמים יאשרו את הפריטים שלך. לאחר מכן ניתן יהיה להפוך את העדויות החברתיות הללו לכדי בסיס לגבי הזמנות מוקדמות, שיקול תקשורתי וכמות הפטרונים. זה נחשב יקר כשאתה מתמודד עם מומחים פיננסיים. אתה מקבל הזדמנות לצמצם את המחשבה העסקית שלך כשאתה מתחיל במאמץ מימון המונים אתה מוותר לביקורת ותומכים פוטנציאליים מקבלים את ההזדמנות להתערב באסטרטגיה שלך ולהציג את הבירורים האינטנסיביים. זוהי פגישה משלימה ליצירת רעיונות חדשים שמאפשרים לך לשפר את המחשבה העסקית שלך. האמונה שההישג של כל סטארט-אפ מסתמך על כמה טוב הם מכירים ומגשימים. חובה לחטוף כל הזדמנות שאתה מקבל את ההזדמנות לקבל ביקורת מצד הלקוחות.

בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *