איך Crowdfunding עובד בשביל יזמים בכל השלבים

איך Crowdfunding עובד בשביל יזמים בכל השלבים

מימוש המונים זהו נושא נפוץ ו״מפוצץ״ ברשת בשנים האחרונות. מאותה נקודה שלבים מוקדמים כמו קיקסטארטר ואינדיגוגו ראו כמה שלבי מימון קהל חדשים עולים למקום, מולאו ושונו על ידי חוק הפתיחים החדשים. באילו אמצעים זה יוכל לסייע לחזונאים עסקיים להניע ולפתח את החברות החדשות שלהם? כיצד מערכת העלאת תמיכה זו מנוגדת לבחירות שונות? מה אתה צריך לדעת לפני שאתה מנסה את זה?

מה זה המימון הקובץ המוני?

כפי שהשם ממליץ, זה קשור לסגת בקבוצה להתחייבויות במימון והרפתקאות סטארט-אפ. ניתן לתת סבסוד על ידי עשרות, מאות או אלפי ספקולנטים בודדים, בדיוק כמו מומחים פיננסיים מוסדיים וערוציהם.

הם נפגשים כדי לתת את המזומנים הצפויים להעלות מחשבה מהקרקע, ליצור לחלוטין או להסביר את השלב הבא של ההתפתחות.

Crowdfunding: מה חדש?

האופן בו מוצג מימון הקהל כיום מאחד מספר רב של רכיבים חדישים ורעיונות חדשים. לא משנה אם העשייה והפריטים עצמם אינם מתמחים, השלבים הנוכחיים הם בעלי ידע טכני מאוד. הם נועדו לבצע מכניזציה של חלק משמעותי מהנהלים עבור כונני משכון וממנים.

מהטלפון שלך אתה יכול לעיין בקרבות כמעט בלתי מוגבלים, ולתרום בשניים או שלושה קרציות. שלבי Crowdfunding עושים חלק משמעותי מהפרטים והעבודה הקשה באמת גם עבור אלה המחפשים הון. לדוגמה, הכנת תשלומים, הצהרת אחריות לגיטימית, עדכוני ספקולנטים וחשבונאות.

עם זאת, רעיון מימון ההמונים קיים זמן רב לא מבוטל. בעלי הון נפגשו בעקביות למימון מאמצים בולטים וחזונאים עסקיים אמיצים. האם ככה לא נמצאה ויצרה אמריקה בכל מקרה?

מימון ההמונים הנוכחי מאפשר לאנשי עסקים להגיע לעובדי הון בהדרגה ומעניק למומחים פיננסיים תערוכה רחבה יותר של אלטרנטיבות.

סוגים של קרנות הומואים

ישנם שלושה סוגים בסיסיים של מימון המונים.

1) מימון המונים מבוסס-תרומות

מימון הקהל של ימינו החל בשלבי סגנון מתנה כמו אינדיגוגו וקיקסטארטר. בשלב בו הם הציעו שלא היה חוק לקחת עניין בעלי חזון עסקי כדי להציע באופן חופשי הצעות בעסק שלהם, כפי שזה נכון להיום על פי חוק התפקידים.

שלבים אלה מתאימים עד כה ככינור. אלה עם מזומנים מוסיפים לעשייה שונה שמשתמשים במזומן להכנת הרפתקאות פריט ומימון. נותנים מקבלים לעתים קרובות משהו שאי אפשר לטעות בו, למשל, להיות הראשון לקבל את הפריט.

2) מימון באמצעות חוב חוב

מימון ההתחייבות עדיין קבוע עבור חברות חדשות מתחילת התקופה. במיוחד כתווים להמרה. יהיה זה ככל שיהיה, המקרה הבסיסי והברור ביותר של מימון ההמונים בהתחייבות כיום הוא ככל הנראה רשומות בהלוואות משותפות כמו LendingClub ו- Prosper. הם מאפשרים לאנשים להתנהל כנדרש כמלווים במלווה כספי פרטי, ולהפיץ סיכויים על ידי איגום נכסיהם להלוואות למגוון נרחב יותר של דרישות. זה משלב התקדמות רכב, התקדמות חברה חדשה, מיצוק חובות וזה רק קצה הקרחון. ספקולנטים מקבלים החזר בתשלומים מתוזמנים באופן קבוע. שיעורי ברירת המחדל יכולים להיות גבוהים, אולם התשואות יכולות להיות גם כן.

3) מימון לגיוס הון עצמי

שלבים מסוג זה גורמים למימון המונים והקמה של דלתות לפתיחת דלתות למומחים פיננסיים. סוג זה של מימון המונים דומה בדרך כלל לגיוס כסף לעסקים חדשים. שם תחליפו מניות בהון מתקרב.

מדוע Crowdfund את ההפעלה שלך

ישנן מניעים רבים לעבר המון ההון בעצם הגדלת מזומנים רבים יותר.

עבור פעילויות חדשות מחוץ לקופסה עיסוקים חדשים הקהל הוא שיטה נהדרת להפגין את הרעיון שלך ותוספת אימות חברתי לגיוס מאמצים כספיים מאוחרים יותר. זה יכול לעשות צורך להמשיך ולעבור למומחים פיננסיים ולמשוך כנסים ושליחים גדולים יותר של מסרים קדושים כדי להתאים את עצמם אחר כך.

מאמצי Crowdfunding הם מכשירי יחסי ציבור מדהימים. הם עוזרים להשיג את ההבנה ולייצר באז. כמו כן, שלבים רבים מתנתקים בצורה יוצאת מן הכלל מהצד העבודה המקצועי והמינהלי של איסוף המשכון.

אחד היתרונות המוזלים ביותר הוא אימות לקוחות מוקדמים, תומכים ושרים שיש להם התלהבות אמיתית בכסף לשיתוף ולאפשר שגשוג שלכם.

איפה Crowdfunding שייך לתכנית העסקית שלך?

במימון קבוע נעשה שימוש באופן קבוע בזרעים או בסידור טרום הזרעים, ואפילו יקיריהם ברמה של איסוף מאמצי התחייבות.

הנחיות חדשות הפכו את מימון ההמון גם לשלב אפשרי "לנסות דברים לפני צריכה גדולה יותר בהגשת SEC, יועצים משפטיים של חברות ועלויות קשות.

בכל מקרה, חלקם הראו כי מימון קהל יכול להיות חשוב באותה מידה עבור הקמת מותגים וארגונים שנמצאים זמן רב. כזה היה הארן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *